poniedziałek, 5 lipca 2010

Dziękuję!!!

Udało się!!!Naszyjnik mój zajął I miejsce.Jestem bardzo szczęśliwa.Z tego miejsca więc chciałabym gorąco podziękować wszystkim osobom,które na niego glosowały.Teraz będę mogła w pełni się realizować i rozwijać skrzydła;cD.Jeszcze raz mówię głośno DZIĘKUJĘ!!!
Chcę  tylko powiedzieć,że jak będzie jeszcze kiedyś taki(lub podobny) konkurs, to śmiało bierzcie udział.Trzeba wierzyć w siebie i realizować swoje marzenia,bo naprawdę warto.Jestem tego przykładem.Serdecznie Was pozdrawiam :c)

9 komentarzy:

 1. To fantastycznie !!! Gratuluję !!! :) nalezało Ci się :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Cieszę się niezmiernie... i szczerze powiem, ze mi się Twój projekt mi sie podobał najbardziej... zresztą pisałam to u Ciebie ;)))) GRATULACJE !!!

  OdpowiedzUsuń
 3. Oj cieszę się!! OGROMNIE!!! Hurrra!!!
  Gratulacje!

  OdpowiedzUsuń
 4. Gratuluję!!!!!!
  Twoja ciężka praca i mnóstwo wydanych pieniędzy, teraz przyniosło owoc i to nie byle jaki:) Bardzo się cieszę z twojej wygranej. Od pierwszych chwil byłaś zdeterminowana co do tego konkursu. Kolejny raz ciężka praca przynosi same korzyści:)
  Pozdrawiam bardzo ciepło!

  OdpowiedzUsuń
 5. Gratuluję wygranej, naszyjnik jest przepiękny.

  OdpowiedzUsuń
 6. Dostałam właśnie wiadomość z Silvexu,że naszyjnik jest w drodze do domu,chyba go na pamiatkę w ramki oprawię,dostarczył mi tyyyle emocji :c)
  Dziękuję Wam dziewczyny za gratulacje!!!

  OdpowiedzUsuń
 7. gratulacje!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  OdpowiedzUsuń
 8. Skladam ci Serdeczne Gratulacje !!!

  Przepiekna praca artystyczna , jestes wielka artystka i zasluzylas na ta 1- sza nagrode,
  zycze ci samych dalszych Sukcesow ,
  pozdrawiam ,
  Wanda

  OdpowiedzUsuń
 9. Gratulacje, zasluzylas na pierwsza nagrode.
  Oby tak dalej!!!

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za dobre słowo,ale krytykę też jakoś przełknę:)